1. Home
 2. O nas
 3. Zwierzęta w hotelu

Zwierzęta w hotelu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Regulamin pobytu ze zwierzętami

 1. Podstawowym warunkiem przyjazdu czworonoga do Domu Muzyka jest zgłoszenie tego faktu w momencie rezerwacji terminu.
 2. W Domu Muzyka mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Hotel ma prawo odmówić przyjęcia psów  ras powszechnie uznawanych za agresywne: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog Kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne). 
 3. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest posiadać aktualną książeczkę zdrowia zwierzęcia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.
 4. Zwierzęta na terenie obiektu powinny być wyprowadzane na smyczy, pod opieką i nadzorem właściciela, bądź osoby upoważnionej, w sposób uniemożliwiający ich ucieczkę, niszczenie mienia lub spowodowanie zagrożenia dla innych osób i zwierząt.
 5. Zabrania się wprowadzania zwierząt do restauracji.
 6. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu Domu Muzyka. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika Domu Muzyka.
 7. Zwierzę nie powinno być pozostawione samo w pokoju dłużej, niż wynika to z jego indywidualnych potrzeb fizjologicznych lub jeżeli swoim zachowaniem może zakłócać wypoczynek innych Gości.
 8. W przypadku, gdy pracownicy Domu Muzyka będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie i innych Gości, Dyrekcja obiektu będzie starała kontaktować się z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, Dom Muzyka zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju gościa, również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z obiektu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.
 9. Właściciel zwierzęcia ponosi pełną odpowiedzialność finansową i prawną za szkody wyrządzone przez jego zwierzę na osobie oraz mieniu Hotelu i innych gości.
 10. Wszystkie szkody w mieniu obiektu bądź mieniu innych Gości spowodowane przez zwierzę będą wyceniane przez Dyrekcję Domu Muzyka, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierzęcia.
 11. Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę odbywa się wyłącznie podczas obecności właściciela. Prosimy o kontakt z Recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania.
 12. Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 25 zł za dobę.
 13. Dom Muzyka  zastrzega sobie prawo skrócenia pobytu Gości, którzy nie stosują się do powyższych zasad.

Komfortowe pokoje

Komfortowe miejsce dla Ciebie

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij